Informace pro média

Pozdní registrace: Pokud jste zmeškali oficiální registraci, rádi Vaši akreditaci vyřídíme dodatečně. Napište na media@jwoc2024.cz nebo jednoduše přijďte v den závodů do mediálního stanu. O vše se postaráme.

Bude nám ctí uvítat v arénách JWOC 2024 novináře, fotografy a tvůrce mediálního obsahu z celého světa. Mimořádnou roli však budou hrát média místní, která budou událost zprostředkovávat lidem v bezprostředním okolí závodních prostorů a budou se tak podílet na vytvoření pohostinné a přátelské atmosféry pro všechny účastníky.

Akreditace médií probíhá přes IOF EventorVIP and media entry section. Prosíme, ujistěte se, že se registrujete do správné kategorie. Uzávěrka akreditací je 21. června 2024 a neplatí se žádný registrační poplatek. Pokud nemáte se systémem Eventor zkušenosti nebo se vám zdá obtížně použitelný, neváhejte se na nás obrátit, rádi vám pomůžeme. 

Služby pro média zahrnují:

Ozvěte se nám, i když se nemůžete zúčastnit osobně. Rádi vás zařadíme do mailing listu, prostřednictvím kterého budeme rozesílat hlavní materiály pro média, jako jsou startovní listiny, nejčerstvější informace, výsledky, vybrané sady fotografií a další užitečné podklady použitelné v tištěných i sociálních médiích. Napište nám, prosím, na níže uvedené kontakty.


Více informací: Dan Dvořáček, tel.: +420 607 860 698, e-mail: media@jwoc2024.cz